×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

TRT World Canlı radyo

5.0 5.0'ten itibaren 1 Yorum(lar)
TRT World, Türkiye merkezli bir uluslararası haber kanalıdır. Kanal, Türkiye'den ve dünyanın farklı bölgelerinden haberler, analizler ve yorumlar sunmaktadır. TRT World, Türkiye'deki ve dünyadaki izleyicilere ulaşmayı amaçlamaktadır.

Kanal, günün 24 saati canlı yayın yapmakta ve dünya genelindeki olaylar hakkında haberler, belgeseller, tartışma programları ve özel dosyalar sunmaktadır. TRT World, Türkiye'nin yanı sıra Ortadoğu, Avrupa, Afrika, Asya ve Amerika'daki izleyiciler için de yayın yapmaktadır.

TRT World'un programları arasında The News Hour, The Agenda, Roundtable, The Newsmakers, Insight ve Dateline gibi popüler programlar bulunmaktadır. Kanal, güncel konuları analiz eden programlarla da öne çıkmaktadır.

TRT World, Türkiye'nin lider haber kanallarından biridir ve izleyicilerine güvenilir ve tarafsız bir haber kaynağı sunmaktadır.
TRT World yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
TRT World yayınını radio.net uygulamasında dinle
Açılış sayfası > TRT World
Station