×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Türkülerle Türkiye Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Türkiye'nin tarihini ve kültürünü yansıtan, Türkülerle Türkiye adlı radyo kanalı İstanbul'da yayın yapmaktadır. Kanalın hedef kitlesi, Türk halk müziği sevenler ve Türkiye'nin farklı kültürel bölgelerini keşfetmek isteyenlerdir.
Türkülerle Türkiye'nin programları arasında, Türk halk müziği sanatçılarının şarkıları, tarihi ve kültürel konular hakkında söyleşiler, müzik festivali röportajları ve yerel halkın yaşam tarzı hakkında belgesel programlar yer almaktadır. Kanalın yayın programı, hafta içi sabah saatlerinden gece geç saatlere kadar devam etmektedir.
Türkülerle Türkiye, Türkiye'nin kültürel çeşitliliğini ve müzikal zenginliğini keşfetmek isteyenler için harika bir seçenektir.
Türkülerle Türkiye yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Türkülerle Türkiye yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station