×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Kalifornien Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

ULUSAL NOSTALJİ Canlı radyo

4.0 5.0'ten itibaren 1 Yorum(lar)
ULUSAL NOSTALJİ radyo kanalı Türkiye'de yayın yapan nostaljik müzik alanında uzmanlaşmış bir radyodur. Her yaştan dinleyiciye hitap eden kanal, Türkiye'nin pek çok bölgesinde dinlenebilmektedir. Kanalın program ve yayın akışı ise gündüz saatlerinden geceye kadar devam eder ve kesintisiz nostaljik müzikler sunar.

ULUSAL NOSTALJİ, günümüz müziklerinden sıkılan dinleyicilere nostalji dolu bir yolculuk sunar. Eski zamanların unutulmaz şarkıları ve sesleri ile dolu olan kanal, dinleyicilere keyifli anlar yaşatır. Kanalda genellikle Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği ve Türk Pop Müziği gibi tarzlarda eserler çalınır.

ULUSAL NOSTALJİ, tarihten gelen müzik mirasını özümseyenlerin tercih edebileceği bir radyo kanalıdır. Müzik kariyerlerinin zirvesinde olan şarkıcıların en ünlü şarkılarını es geçmeden dinleyebilirsiniz.
ULUSAL NOSTALJİ yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
ULUSAL NOSTALJİ yayınını radio.net uygulamasında dinle
Açılış sayfası > ULUSAL NOSTALJİ
Station