×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

ULUSAL ROCK Canlı radyo

5.0 5.0'ten itibaren 1 Yorum(lar)
Ulusal Rock, Türkiye'nin önde gelen rock müzik radyo kanallarından biridir. İstanbul merkezli olan kanal, Türkiye'nin her bölgesinden rock müzik severlere hitap etmektedir. Kanalda dinleyiciler, gün boyunca en popüler rock şarkılarını dinleyebilirken, ayrıca Türkiye'den ve dünyadan ses getiren rock grupları hakkında bilgi edinebilirler.

Ulusal Rock, hafta içi her gün sabah saatlerinden gece yarısına kadar kesintisiz rock müzik yayını yapmaktadır. Kanalın programları arasında, DJ'lerin canlı yayınları, özel konuk röportajları, rock müziğe dair haberler ve müzik listeleri yer almaktadır. Dinleyiciler, Ulusal Rock'ta rock müzik dünyasında olan biten her şeyden haberdar olabilirler.

Ülkedeki birçok rock hayranı için vazgeçilmez bir kanal olan Ulusal Rock, sürekli olarak kendini yenileyerek ve rock müzikseverlerin taleplerine cevap vererek varlığını sürdürmektedir.
ULUSAL ROCK yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
ULUSAL ROCK yayınını radio.net uygulamasında dinle
Açılış sayfası > ULUSAL ROCK
Station