×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Virgin Radio Türkiye Canlı radyo

3.7 5.0'ten itibaren 3 Yorum(lar)
Virgin Radio Türkiye, İstanbul'dan yayın yapan bir radyo kanalıdır. Türkiye'nin dört bir yanındaki müzikseverlere hitap eden kanalın programları arasında güncel pop, rock, elektronik ve dans müzikleri bulunmaktadır. Dinleyicilerle interaktif bir iletişim kurmayı hedefleyen kanal, etkileşimli programları sayesinde dinleyicilerin istek ve görüşlerine yer vermektedir.

Virgin Radio Türkiye, haftanın 7 günü, sabah 6'dan gece yarısına kadar kesintisiz yayın yapmaktadır. Kanalın programları arasında Fırat Türkmen'in sunduğu "Her Zaman En Yüksek Ses", Murat Yarıcı'nın "Gece Vakti" ve "Virgin Radio Akustik" gibi özel müzik şovları da bulunmaktadır.

İstanbul'da ve Türkiye'nin diğer illerindeki dinleyicilerin müzik zevklerine hitap eden Virgin Radio Türkiye, hareketli müzikleri, enerjik sunumları ve etkileyici konukları ile dikkat çekmektedir.
Virgin Radio Türkiye yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Virgin Radio Türkiye yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station