×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Kalifornien Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Viva Italo Disco Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Viva Italo Disco, İstanbul'da ve Türkiye'nin diğer bölgelerindeki dinleyicilere hitap eden bir radyo kanalıdır. Kanal, İtalyan disko müziği türüne odaklanarak, en iyi İtalyan disko şarkılarını yayınlamaktadır.

Viva Italo Disco, haftanın her günü 00:00 ile 06:00 saatleri arasında kesintisiz yayın yapmaktadır. Kanalın programları genellikle dans partileri, özel radyo programları ve ödüllü müzik dinletileri şeklindedir. Dinleyiciler ayrıca, sosyal medya kanalları üzerinden radyo yayınlarını takip edebilir ve istek şarkılarını radyo sunucularına iletebilir.

Kanalın İtalyan disko müziği hayranları arasında oldukça geniş bir dinleyici kitlesi bulunmakta olup, her yaştan müzik tutkunu dinleyiciyi kendine çekmektedir. Viva Italo Disco, İtalyan disko müziğinin ritmine ve enerjisine kapılmak isteyen herkes için ideal bir radyo kanalıdır.
Viva Italo Disco yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Viva Italo Disco yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station