×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

X Radio Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
X Radyo, İstanbul'da faaliyet gösteren bir radyo kanalıdır. Kanal, genel olarak Türkiye'nin bütün bölgelerinde dinleyicilerinin beğenisine sunulmaktadır. Zengin müzik arşivi, tartışma programları, haber bültenleri ve özel interaktif yarışmaları gibi pek çok farklı programı bulunmaktadır.

Kanalın programları, günlük olarak değişiklik göstermekle birlikte akşamları en çok dinlenen programları içerisinde yer almaktadır. X Radyo'nun müzik listesi en yaygın türleri kapsasa da, farklı türler de bulunuyor. Kanal, Türkiye genelinde olduğu kadar İstanbul'da da dinleyicileri tarafından beğenilmekte ve müzik tutkunları tarafından tercih edilen bir adres haline gelmiştir.
X Radio yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
X Radio yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station