×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Kalifornien Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

ÝÇEL FM Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
, as this is the native language of the channel's intended audience.

ÝÇEL FM, Türkiye'nin güneyindeki Mersin şehrinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. Kanalın temel amacı, yöresel kültüre ve müziğe odaklanarak Mersin, Tarsus, Silifke ve Adana bölgesindeki dinleyicilere hitap etmektedir. Günümüzde, kanal Türkiye'nin en popüler radyo kanalları arasında yer almaktadır ve geleneksel Anadolu türküleriyle popüler müzikleri bir arada sunmaktadır.

Kanalin yayin akisi 24 saatlik bir program halindedir ve günün her saatinde müzikler, haberler ve özel programlar sunmaktadır. Saatlik haberler bölgesel ve ulusal gelişmeleri kapsar ve güncel bilgiler sağlar. Programlar özellikle hafta sonları yoğunlaşmaktadır ve radyo çeşitli konular hakkında özel yayınlarla dinleyenlere bilgiler vermektedir. ÝÇEL FM, Mersin bölgesindeki en dinamik radyo istasyonlarından biri olarak, misafirlerini başarılı bir şekilde bilgilendirmek ve eğlendirmektedir.
ÝÇEL FM yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
ÝÇEL FM yayınını radio.net uygulamasında dinle
Açılış sayfası > ÝÇEL FM
Station