×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Kalifornien Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

06 Fm Canlı radyo

5.0 5.0'ten itibaren 1 Yorum(lar)
Ankara'nın önde gelen FM radyolarından biri olan 06 FM, kentin pek çok noktasından dinleyicilerine müzik ve haber yayını sunmaktadır. Ankara merkezli yayın yapan radyo kanalı, Ankara ve çevre illerine hitap etmektedir.

06 FM'in program akışı günün farklı saatlerinde müzik ve haberlerin yanı sıra çeşitli programlara da yer vermektedir. Sabah saatlerinde dinleyicilerine güncel haberleri ulaştıran kanal, öğlen saatlerinde ise popüler müziklerin yer aldığı şarkı listeleri sunmaktadır. Akşam saatlerinde ise farklı temalar etrafında hazırlanan programlar yayınlanmaktadır.

Özellikle Ankara'da yaşayan genç kitleye hitap eden 06 FM, dinleyicilerine interaktif bir radyo deneyimi sunmakta ve çeşitli etkinlikler ve yarışmalarla da dikkat çekmektedir.
06 Fm yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
06 Fm yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station