×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

AFN 360 Incirlik Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
AFN 360 Incirlik, Adana'da bulunan bir radyo kanalıdır. Askeri personeli ve ailelerini hedefleyen bir yayın akışına sahiptir. Kanal, Türkiye genelindeki Amerikan üsleri ve üssü ziyaret eden personel için de uygun bir seçenek olarak hizmet vermektedir.

AFN 360 Incirlik, 24 saat yayın yapan bir radyo kanalıdır ve Kuzey Amerika'dan gelen programlarının yanı sıra yerel haberleri, trafik durumunu, hava tahminlerini, müzik ve eğlenceli yayınları da içermektedir. Gün boyunca müzik, talk şovlar, spor programları ve haber bültenleri sunmaktadır. Kanal, sesli kitaplar ve İngilizce dil öğrenimi kursları da sunmaktadır.

AFN 360 Incirlik, Amerika Birleşik Devletleri Hükümeti tarafından finanse edilen bir radyo istasyonudur ve askeri personelin müzik, eğlence ve haber ihtiyaçlarına yönelik hizmet vermektedir.
AFN 360 Incirlik yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
AFN 360 Incirlik yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station