×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Arabesk Alemi Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Arabesk Alemi, Ankara'nın önde gelen radyo kanallarından biridir. Türkiye’de yer alan ve Türk müziği sevenlerin isteklerine yanıt veren bu radyo kanalı, özellikle Arabesk müzik türünde oldukça iddialıdır. Kanalın hedef kitlesi, Türkiye’nin her bölgesinden Arabesk müzik dinleyicilerini içerir. Arabesk Alemi, her gün sabah saat 07:00’da yayın hayatına başlar ve gece yarısı kadar aralıksız müzik yayını devam eder.

Program akışı ise, kahvaltı programı, tam saat başı haber bültenleri, öğle arası, iş çıkışı programı ve gece programı şeklinde düzenlenmiştir. Kanalın gün boyu süren yayın akışında, Arabesk müzik dinleyicilerinin sevdiği ve aradığı her türlü kaliteli müzik programları yer alır. Arabesk Alemi, Türkiye'nin her yerinden sevenleri tarafından takdir edilmekte ve dinlenmektedir.
Arabesk Alemi yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Arabesk Alemi yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station