×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Gri Balkon Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Gri Balkon, Ankara merkezli bir radyo kanalıdır. Kanalın ana odak noktası müzik olmakla birlikte, farklı programlara da yer vermektedir. Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden dinleyicileri bulunan Gri Balkon, özellikle Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya ve Adana gibi büyük şehirlerde dinleyicilere ulaşmaktadır.

Kanalın programları arasında haftalık müzik listeleri, röportajlar, konserler ve DJ performansları yer almaktadır. Hafta sonları ise özellikle gençlere hitap eden canlı DJ performansları ve özel müzik programları yayınlanmaktadır.

Gri Balkon, yerel müzik gruplarına ve sanatçılara destek verirken, aynı zamanda geniş bir müzik yelpazesi sunarak dinleyicilerin beğenisine hitap etmeyi hedeflemektedir. Kanal, online olarak da dinlenebilmektedir.
Gri Balkon yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Gri Balkon yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station