×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Diyanet Radyo Resmi Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Diyanet Radyo Resmi, Türkiye'nin başkenti Ankara'dan yayın yapan bir radyo kanalıdır. Kanal, Türkiye'nin dört bir yanındaki Müslümanlar için özel olarak tasarlanmıştır ve İslam dininin prensiplerine dayalı olarak programlar sunar.

Kanalın haftalık programında, İslam dininin temel kavramlarının yanı sıra Ahlak, Sağlık, Eğitim, Aile, Gençlik ve Kadın konuları ele alınır. Ayrıca, Peygamberimiz Hz. Muhammed, Sahabe-i Kiram, Mevlana ve Yunus Emre gibi İslami düşünürlerin yaşamları ve eserleri hakkında da programlar düzenlenir.

Diyanet Radyo Resmi, farklı yaş gruplarına hitap eden programlarıyla geniş bir kitleye ulaşmayı amaçlamaktadır. Programlar, her gün sabah saatlerinde başlayıp akşam saatlerine kadar devam etmektedir. Kanalın amacı, İslam dinini doğru bir şekilde anlatarak dinin hakkında yanlış bilgilerin düzeltilmesine ve insanların doğru bir şekilde yaşamasına yardımcı olmaktadır.
Diyanet Radyo Resmi yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Diyanet Radyo Resmi yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station