×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Diyarbakir Çagri FM Canlı radyo

3.0 5.0'ten itibaren 1 Yorum(lar)
Diyarbakır Çağrı FM, Diyarbakır şehrinde yer alan ve bölgenin en popüler radyo kanallarından birisidir. Kanalın yayın alanı ise genel olarak güneydoğu bölgesidir. Çağrı FM yayın akışı, gün boyunca dinleyicilerine kaliteli müzikler ve eğlenceli programlar sunar.

Hafta içi her sabah saat 06:00'da başlayan "Günaydın Diyarbakır" programıyla, dinleyiciler güne enerjik bir başlangıç yaparlar. Programda, bölgedeki güncel gelişmeler, trafik bilgileri ve hava durumu da yayınlanır. Öğlene doğru ise "Lunch Break" programıyla, dinleyiciler yemek molasında keyifli bir zaman geçirirler.

Ayrıca kanal, popüler müzik dinleyicileri için Haftalık Top 40 listesi gibi sevilen programlara da ev sahipliği yapar. Yedi gün boyunca 24 saat müzik ve eğlence sunan Diyarbakır Çağrı FM, bölgedeki dinleyiciler için mükemmel bir radyo istasyonudur.
Diyarbakir Çagri FM yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Diyarbakir Çagri FM yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station