×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

TRT Gap Diyarbakir Radyosu Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
TRT Gap Diyarbakır Radyosu, Diyarbakır merkezli bir yayın kanalıdır ve Güneydoğu Anadolu bölgesi için hizmet vermektedir. Kanalın programları arasında kültür, sanat, müzik ve haber yayınları yer almaktadır. Bölgesel müzik türlerine ve halk oyunlarına yer veren kanal, bölgenin kültürel zenginliklerinin tanıtımına da katkı sağlamaktadır.

Trt Gap Diyarbakır Radyosu'nun programları arasında yöresel yemek tarifleri, tarihi ve turistik mekanlar, edebiyat ve şiir de bulunmaktadır. Kanal, Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği eserleri, türkülere ve yöresel şarkılara da fazlaca yer vermektedir.

Kanal, haftanın her günü 07:00-24:00 saatleri arasında canlı yayınlar yapmaktadır. Bunun yanı sıra, özel programlar ve etkinlikleri duyurularak yayınlarını zenginleştirmektedir. TRT Gap Diyarbakır Radyosu, bölgenin kültür hayatına katkıda bulunarak, dinleyicilerine kaliteli ve özgün içerikler sunmaktadır.
TRT Gap Diyarbakir Radyosu yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
TRT Gap Diyarbakir Radyosu yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station