×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Karmaradyo Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Karmaradyo, Ankara, Türkiye'den yayın yapan bir radyo kanalıdır. Kanalın öncelikli hedefi Ankara ve çevre bölgelerde yaşayan dinleyicilerine hitap etmektir. Karmaradyo'nun programları, günün 24 saati boyunca kesintisiz olarak yayınlanmaktadır.

Karmaradyo'nun programları arasında haberler, müzikler ve interaktif programlar yer alıyor. Kanalın yenilikçi yaklaşımı sayesinde, dinleyicileriyle sık sık etkileşim içinde olan Karmaradyo, şehirde ve çevre bölgelerde pek çok farklı konuda röportajlar gerçekleştiriyor.

Karmaradyo ayrıca yerel sanatçılara da destek vermektedir ve günümüzde Türk müzik endüstrisinde önemli bir yere sahiptir. Dinleyicileri, Karmaradyo'yu Ankara'da ve çevre bölgelerdeki farklı yerlerdeki FM frekanslarından dinleyebilirler. Ayrıca, kanalın internet sitesi ve mobil uygulamaları sayesinde de her zaman ve her yerde Karmaradyo'nun keyifli programlarını dinleyebilirler.
Karmaradyo yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Karmaradyo yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station