×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Kalifornien Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

MaX Jazz Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
MaX Jazz, Ankara merkezli bir radyo kanalıdır ve Türkiye genelinde yayın yapmaktadır. MaX Jazz, doksanlı yılların caz rönesansından günümüzdeki modern caz ezgilerine kadar her türden caz müziği sunar. Kanal, haftanın her günü kesintisiz caz müziği yayını yapar ve her tarzdan caz hayranlarına eşsiz bir müzik ziyafeti sunar. Dinleyiciler, her şeyden önce caz müziği için kurulmuş olan bu radyo kanalında en iyi caz şarkılarını bulacaklar.
MaX Jazz, aynı zamanda Ankaralı genç yeteneklere de destek vermektedir ve yerel caz müzik sahnesini de canlı tutmayı hedefler. Her hafta sonu, başarılı yerel caz müzik grupları da programda yer almaktadır. Ankara ve çevresinde bulunan caz müzikseverler, MaX’a ayak uydurma imkanına sahipler.
MaX Jazz yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
MaX Jazz yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station