×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

NRG Cage Club Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
NRG Cage Club, Ankara merkezli bir radyo istasyonudur. Kanal, Ankara ve çevre bölgelerinde yaşayan genç dinleyicilere hitap etmektedir. NRG Cage Club, özellikle dans, elektro ve house müzik türlerinde yayın yapmaktadır.

Kanalın programları arasında çeşitli DJ'lerin setleri, canlı performanslar, haftalık hit listeleri ve özel konuklarla yapılan röportajlar yer almaktadır. NRG Cage Club, haftanın her günü 24 saat kesintisiz yayın yapmaktadır.

Ankara ve çevresinde köklü bir müzik kültürünün olduğu düşünüldüğünde, NRG Cage Club'un bölgedeki genç müzik severlere hitap etmesi oldukça önemlidir. Kanalın canlı yayınları ve sevilen DJ'leri ile dinleyicilerine enerjik bir müzik deneyimi sunması hedeflenmektedir.
NRG Cage Club yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
NRG Cage Club yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station