×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

NRG Michael Jackson Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
NRG Michael Jackson Ankara, Türkiye radyosu, Michael Jackson hayranlarını bir araya getirmek için kurulmuştur. Ankara'dan yayın yaparak, Türkiye'nin geniş kesimlerinde dinleyicilerine ulaşmaktadır. Kanalın amacı, Michael Jackson'ın hayatı, müziği ve sanatı hakkında bilgi vermek ve onun eşsiz müzikal mirasını canlı tutmaktır. Kanal, Michael Jackson'ın en sevilen şarkılarını ve röportajlarını çalarak dinleyicilerin kulaklarında unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşatmaktadır.

NRG Michael Jackson Ankara, Türkiye radyosunun yayın saati, hafta içi her gün 09.00-18.00 saatleri arasındadır. Kanalın programları, Michael Jackson'ın hayatı hakkında belgeseller, sanatçının hayranlarıyla yapılmış röportajlar, özel söyleşiler ve daha birçok ilginç konu üzerine yapılan tartışmalardan oluşmaktadır. NRG Michael Jackson Ankara, Türkiye, Michael Jackson'ın hayatı ve müziği hakkında meraklı olan herkesin ilgisini çekecek bir radyo kanalıdır.
NRG Michael Jackson yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
NRG Michael Jackson yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station