×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

NRG Slow Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
NRG Slow, Ankara merkezli bir radyo kanalıdır. İstasyon, Türkiye'nin her yerinde dinleyicilere ulaşmayı hedeflemektedir. Özellikle slow müzik seven dinleyicilerinin tercih edebileceği bir kanaldır. Kanalın programları arasında slow müziğin yanı sıra popüler slow şarkılar da yayınlanmaktadır. Aralarında Bir Tutam Sevgi, Bana Kitap Oku, Kalbimdeki Deniz, Rüzgarın Kalbi ve daha birçok slow şarkı yer almaktadır.

Kanalın programları 24 saat boyunca kesintisiz olarak yayınlanmaktadır. Özellikle iş yerlerinde ya da evde dinlemek isteyen dinleyicilerin tercih ettiği bir radyo kanalıdır. NRG Slow, sakin ve huzurlu bir atmosferde dinlemenin keyfini çıkarmanız için tasarlanmıştır. Kanalda yer alan programlar, genellikle lazy Sunday sabahları veya akşam dinlenmeleri için özeldir.
NRG Slow yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
NRG Slow yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station