×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Ostim Radyo Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Ostim Radyo, Ankara merkezli bir radyo kanalıdır. Başlıca hedef kitlesi Ankara ve çevre illerde yaşayan, genç ve dinamik bir kesimdir. Programları dinamik ve eğlenceli olan kanal, gün boyunca güncel haberler, müzik, kültür-sanat, spor ve eğlence programlarıyla dinleyicilerini buluşturur.

Hafta içi canlı yayınları, saat 07.00’de başlamakta ve saat 23.00’e kadar devam etmektedir. Hafta sonları ise, dinleyicilere keyifli müzik programları ve özel içerikler sunulmaktadır. Ostim Radyo, müzik konusunda oldukça geniş bir yelpaze sunmaktadır. Türkçe popüler, rock, hip-hop ve farklı müzik tarzlarına yer veren kanal, dinleyicilerine aradıkları her türden müziği sunmaktadır.

Ostim Radyo aynı zamanda birçok etkinliğe de sponsor olmakta ve kendine özgü programlarıyla dinleyicilerine keyifli anlar yaşatmaktadır. Dinamik yayın formatı ve kaliteli yayınlarıyla Ostim Radyo, Ankara'da en çok dinlenen radyo istasyonlarından biri olarak yerini korumaktadır.
Ostim Radyo yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Ostim Radyo yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station