×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Kalifornien Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Park FM Canlı radyo

4.4 5.0'ten itibaren 8 Yorum(lar)
Park FM, Ankara'dan yayın yapan bir radyo kanalıdır. Kanal, Ankara ve çevre illerinde yerleşik olan dinleyicileri hedef alır. Genç dinleyicilerin ilgi alanlarına hitap eden müzik tarzlarına yer vermekle birlikte, popüler hitleri de takip ederek, yayın akışını zenginleştirir.

Kanalın yayın akışı, gün içinde farklı programlara ayrılmıştır. Sabah programı, güne enerjik giriş yapmak ve haberlere, güncel konulara dair bilgi sahibi olmak isteyenlerin tercih ettiği bir programdır. Ardından müzik bloğu gelir ve dinleyicilere gün boyu eşlik edecek olan şarkılar çalınır. Öğleden sonra saatleri, programa göre kategorize edilen müzik bloklarıyla devam eder. Akşam saatlerinde ise farklı programlar, belirli konular ve konukların yer aldığı polemik veya konuşma programlarına yer verilir.

Park FM, Ankara ve çevresindeki dinleyicilerine müzik ve haber deneyimi sunan, farklı konular ve programlarla zenginleştirilen bir radyo kanalıdır.
Park FM yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Park FM yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station