×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Polis Radyosu Canlı radyo

3.0 5.0'ten itibaren 1 Yorum(lar)
Polis Radyosu, Ankara merkezli bir radyo kanalıdır. Kendi adından da anlaşılacağı gibi, Türkiye'de bulunan polis teşkilatlarına en güncel haberler ve bilgilendirme sağlamaktadır. Bu nedenle, radyo kanalının hedef kitleleri arasında polis memurları, polis akademisi öğrencileri ve tüm polis teşkilatları yer almaktadır.

Polis Radyosu'nun programlarında, Türkiye genelindeki güvenlik olaylarına ayrıntılı bir şekilde yer verilir ve polis teşkilatlarının çalışmaları hakkında bilgiler sunulur. Ayrıca, trafik durumları, hava durumları ve yol şartları gibi konularda da zaman zaman bilgilendirici programlar sunulur.

Polis Radyosu'nun programları haftanın her günü sabah saatlerinde başlar ve gece geç saatlere kadar devam eder. Radyo kanalının, polis teşkilatlarına yönelik yayınları ve bilgilendirici programları, Türkiye genelindeki polis çalışanları tarafından yoğun bir şekilde takip edilmektedir.
Polis Radyosu yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Polis Radyosu yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station