×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Kalifornien Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radio Atilim Canlı radyo

3.5 5.0'ten itibaren 2 Yorum(lar)
Radio Atilim, başkent Ankara'dan 107.4 frekansı ile yayın yapmaktadır. Ankara ve çevre illerde dinleyici kitlesi olan radyo kanalı, Türkçe pop müzik türünde çalınan şarkılarıyla öne çıkmaktadır. Kanal, haftanın her günü sabah saatlerinde başlayan ve gece yarısına kadar süren bir yayın akışı sunmaktadır. Popüler müzik yayınlarının yanı sıra, canlı yayın konuşmaları ve gündemi takip eden haber bültenleri de yer almaktadır.

Radio Atilim, Ankara'da yaşayan her yaştan müzik severin dinleyebileceği bir kanaldır. Özellikle gençler arasında popülerlik kazanmış olan radyo kanalında, sevilen şarkıların yanı sıra güncel konulara da yer verilmektedir. Kendine özgü tarzı ve dinamik yayın anlayışıyla, Radyo Atilim Ankara'da öne çıkan radyo kanalları arasındadır.
Radio Atilim yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radio Atilim yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station