×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo Aria Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radyo Aria, Trabzon, Türkiye'den yayın yapan bir radyo kanalıdır. Kanal, özellikle Karadeniz Bölgesi'nde bulunan dinleyicileri hedef alarak yayın yapmaktadır. Kanalın programları arasında popüler müzikler, yerel haberler, güncel konular, ve spikerler tarafından sunulan canlı yayınlar yer almaktadır.

Radyo Aria, haftanın her günü 07:00-00:00 saatleri arasında yayın yapmaktadır. Programlar arasında, sabah saatlerinde "Kahve molası" adlı bir program bulunurken, öğle saatlerinde ise "Güncel konular" adlı bir program sunulmaktadır. Ayrıca cumartesi ve pazar günleri daha özel programlar yayınlanabilmektedir.

Radyo Aria, Trabzon ve bölgedeki diğer şehirlerde bulunan dinleyicilerine seslenerek yerel haberler, kültür ve müzik konularında zengin bir program çeşitliliği sunmayı hedeflemektedir. Radyo Aria, bölge halkının ihtiyaçları doğrultusunda sürekli yenilenen ve güncellenen programları ile dinleyicilerinin beğenisini kazanmayı başarmaktadır.
Radyo Aria yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo Aria yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station