×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

TRT Trabzon Radyosu Canlı radyo

1.0 5.0'ten itibaren 1 Yorum(lar)
TRT Trabzon Radyosu, Trabzon'da faaliyet gösteren bir radyo kanalıdır. Bu radyo kanalı, özellikle Trabzon ve Karadeniz bölgesi için yayın yapmaktadır. Yayın programında yer alan müzik başta olmak üzere, edebiyat, sağlık, spor, turizm ve daha birçok konunun ele alındığı programlar bulunmaktadır.

TRT Trabzon Radyosu, gün boyunca dinleyicilerine çeşitli müzik tarzlarında programlar sunmaktadır. Yerel sanatçıların eserleri, halk müziği, popüler müzik türleri gibi renkli programlar yayınlanmaktadır. Ayrıca, özellikle yerel kültür ve edebiyata odaklanan programlar da bulunmaktadır.

Bu radyo kanalı, kaliteli yayın anlayışı, deneyimli sunucuları ve çeşitli programları ile bölge halkının ilgi odağı haline gelmiştir. Bölgenin kültürel ve turistik mekânları hakkında bilgi sunması da dikkat çeken özelliklerinden biridir.
TRT Trabzon Radyosu yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
TRT Trabzon Radyosu yayınını radio.net uygulamasında dinle

Trabzon adresinden daha fazla radyo istasyonu bulundu

Station