×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo Başkent 104.2 Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radyo Başkent 104.2, Ankara, Türkiye'den yayın yapan bir yerel radyo kanalıdır. Başkent Ankara ve çevre illerindeki dinleyicilere hizmet vermektedir. Kanalın programları, haber, magazin, eğlence ve müzik gibi konuları kapsamaktadır ve her yaşa hitap eden bir yayın akışı sunmaktadır.

Radyo Başkent 104.2, gün boyunca istasyon içi programları ile birlikte ulusal kanalların haberlerine de yer vermektedir. Sabah programları, dinleyicilerin güne enerjik başlaması için canlandırıcı müziklerle ve güncel konularla doludur. İş saatleri boyunca ise haberler, trafik ve hava durumu bilgileri ile birlikte dinleyicilerin iletişimine açık yayınlar yapılır.

Öğleden sonra, kanalın müzik ağırlıklı programları, dinleyicilere birçok farklı müzik tarzını sunarak radyonun geniş bir kitleye hitap etmesini sağlar. Akşam saatleri ise, daha çok magazin ve eğlence programları ile doludur.

Radyo Başkent 104.2, Ankara ve çevresindeki dinleyicileri, güncel ve dinamik yayın anlayışı ile karşılıyor. Kanal, özellikle yerel haberler ve güncel olaylar hakkında haberdar olmak isteyen ve farklı müzik tarzlarını dinlemek isteyen dinleyicilerin tercihleri arasında yer almaktadır.
Radyo Başkent 104.2 yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo Başkent 104.2 yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station