×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo Balkan Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radyo Balkan, Ankara merkezli bir radyo kanalıdır ve özellikle Balkanlar'dan gelen kökenlerin ve kültürün sevgisini paylaşmak isteyenlere hitap eder. Kanalda en çok pop, R&B ve özellikle de Balkan müziği çalınmaktadır ve geniş bir dinleyici kitlesine sahiptir.

Radyo Balkan, hafta içi her gün 07:00-01:00 saatleri arasında yayın yapmakta olup, programlarında ağırlıklı olarak müzik yayınlarına yer vermektedir. Programlarda en son çıkan yerel ve uluslararası şarkılar çalınırken, ayrıca dinleyicilerin taleplerine yer verilir.

Radyo Balkan, Balkan kültürünü ve müziğini sevenlere hitap ederken, aynı zamanda geniş bir kitleye de ulaşmayı hedeflemektedir. Ankara ve civarındaki dinleyicilerle birlikte, radyo kanalını internet aracılığıyla dünyanın her yerinden de takip etmek mümkündür.
Radyo Balkan yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo Balkan yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station