×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Kalifornien Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo Ekin FM Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radyo Ekin FM, Ankara'dan yayın yapan bir radyo kanalıdır. Dinleyicilerine çeşitli müzik türleri sunan kanal, başta Ankara olmak üzere, Türkiye'nin çeşitli bölgelerindeki müzikseverlere hitap etmektedir. Kanal genellikle Türkçe, pop ve Türk Sanat Müziği şarkıları yayınlamaktadır.

Radyo Ekin FM, haftanın her günü sabah saatlerinde güncel haberler sunmakta olup, öğleden sonra ise dizi, film ve güncel müzik programları ile dinleyicilere keyifli bir zaman geçirme imkanı sağlamaktadır.

Kanalın yıl boyunca düzenlediği pek çok etkinlik ve konserler sayesinde, müzikseverlerin yılın her dönemi boyunca kendilerine uygun etkinliklere katılma fırsatı bulması mümkün olmaktadır.

Radyo Ekin FM, kaliteli müzik yayınları ile Türkiye'nin en sevilen radyo istasyonları arasında yerini almaktadır.
Radyo Ekin FM yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo Ekin FM yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station