×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Kalifornien Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo Erkan Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radyo Erkan, Adana, Türkiye merkezli bir radyo kanalıdır. Kanal, Adana ve çevresindeki dinleyicileri hedefleyen bir bölgesel radyo istasyonudur. Dinleyiciler, yayınları 93.4 frekansından takip edebilirler.

Radyo Erkan, çeşitli müzik türleri ve programları içeren zengin bir program çizelgesine sahiptir. Hafta içi sabah saatlerinde yapılan programlar, günlük haberlerden ve canlı telefon bağlantılarından oluşurken, öğleden sonra müzik ağırlıklı programlar yayınlanır. Hafta sonları ise dinleyiciler, canlı yayın müzik programlarına katılabilirler.

Kanal, güçlü bir arşive sahip ve her hafta farklı müzik türlerine odaklanan özel programlar sunar. Radyo Erkan ayrıca yerel sanatçıları da destekleyerek haftada bir kez yerel müzik performansları gerçekleştirir.

Radyo Erkan, Adana'da yaşayan müzikseverler için ideal bir radyo kanalıdır ve yayınları ile geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmayı hedeflemektedir.
Radyo Erkan yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo Erkan yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station