×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Kalifornien Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo Hacettepe Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radyo Hacettepe, Ankara'da yer alan bir radyo kanalıdır. Başkent Ankara ve çevre illerindeki dinleyicilere hizmet vermektedir. Kanalın yayın akışı, genel olarak ulusal ve uluslararası haberler, kültür, sanat, eğitim, sağlık, spor ve müzik programlarından oluşmaktadır. Bunun yanı sıra, öğrencilerin ilgi alanlarına yönelik programlar da yer almaktadır.

Radyo Hacettepe, kaliteli ve güncel yayınlarıyla dinleyicilerin ilgisini çekmektedir. Programlar, özenle seçilmiş konuklarıyla ve uzman konuşmacılarıyla zenginleştirilmektedir. Kanalın hedefi, dinleyicilerin kültür ve bilgi birikimini arttırmak ve eğlendirmektir.

Radyo Hacettepe, haftanın 7 günü, günün her saati yayın yapmaktadır. Kanalın program akışı; sabah saatlerinde haber programlarına, öğle saatlerinde kültür ve sanat programlarına, akşam saatlerinde spor ve müzik programlarına yer vermektedir. Kanal, dinleyicilerine kesintisiz ve kaliteli yayın hizmeti sunmaktadır.
Radyo Hacettepe yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo Hacettepe yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station