×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo Seyhan Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radyo Seyhan, Adana'da faaliyet gösteren bir radyo kanalıdır. Kanalın hedef kitlesi Adana ve çevresinde yaşayan halktır. Ana programları arasında müzik, haber, spor ve eğlence programları yer almaktadır. Gün boyunca sürekli müzik yayını yapılan kanalda, Albüm Odası, Saba Tümer ile Bugün, 3 İsmail gibi popüler programlar da bulunmaktadır.

Radyo Seyhan hafta içi her gün 07:00 ile 24:00 saatleri arasında yayın yapmaktadır. Kanalın hafta sonu programları ise saat 08:00'den 22:00'a kadar devam etmektedir. Gün boyunca birbirinden farklı programlarla, dinleyicilerine keyifli ve eğlenceli bir yayın akışı sunmaktadır.

Radyo Seyhan, bölgesel bir radyo kanalı olduğundan, Adana ve çevresinde popüler bir hedef kitleye sahiptir. Yüksek kaliteli yayınları, deneyimli sunucuları ve keyifli müzikleriyle dinleyicilerine eşsiz bir radyo deneyimi sunmaktadır.
Radyo Seyhan yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo Seyhan yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station