×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo Özgür Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radyo Özgür, Ankara merkezli bir radyo istasyonudur. Kanal, Türkiye'nin herhangi bir bölgesinde yer alan dinleyicilere açıktır ve özellikle gençler, öğrenciler ve alternatif medyaya ilgi duyanlar tarafından tercih edilmektedir.

Radyo Özgür, haftanın her günü, 07:00 - 00:00 saatleri arasında yayın yapmaktadır. Kanalın programları arasında, müzik yayınları, haber bültenleri, yerel ve ulusal siyasi konulara ilişkin tartışmalar, yaşam tarzı ve kültürel programlar yer almaktadır.

Kanal, dinleyicilerine alternatif bir bakış açısı sunmakta ve her yaştan insanın ilgisine hitap etmektedir. Ankara ve Türkiye'nin diğer bölgelerindeki dinleyiciler, Radyo Özgür'ün güçlü frekansı sayesinde kanalı kolayca takip edebilmektedirler.
Radyo Özgür yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo Özgür yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station