×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

tangoturkradio Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
TangoTurkRadio, Ankara, Türkiye'den bir radyo kanalıdır ve Türkiye'nin çeşitli bölgelerine yönelik yayın yapmaktadır. Kanalın programı, Arjantin tangolarından oluşan bir müzik listesine dayanır. Her gün saat 18:00 ile 24:00 arası yayın yapmaktadır. Kanal, aynı zamanda internet üzerinden de dinlenebilir.

TangoTurkRadio, Türkiye'deki tango severler için özel olarak hazırlanmış bir radyo kanalı olarak bilinmektedir. Kanalın programı, tangonun en iyi örneklerinden oluşmakta ve herkesin beğenisine sunulmaktadır. Kanal, düzenli yayınları ve yüksek kaliteli ses özellikleriyle dinleyicilerine unutulmaz bir deneyim sunmayı hedeflemektedir.

Bu nedenle, TangoTurkRadio, Türkiye genelinde tango sevenler tarafından büyük bir ilgi görmektedir ve radyo severlerin favori FM radyo kanalı haline gelmektedir.
tangoturkradio yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
tangoturkradio yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station