×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

TRT Radyo 1 Canlı radyo

4.0 5.0'ten itibaren 8 Yorum(lar)
TRT Radyo 1, Ankara'dan yayın yapan Türkiye'nin önde gelen radyo kanallarından biridir. Yayınları Türkiye'nin her bölgesine ve dünyanın çeşitli ülkelerine ulaşmaktadır. TRT Radyo 1 canlı olarak dinlenebilir ve uydu üzerinden de yayınlarını sürdürmektedir.

TRT Radyo 1, geniş bir program yelpazesine sahiptir ve tarih, kültür, edebiyat, müzik ve haber gibi farklı konuları kapsamaktadır. Kanal, hafta içi sabah saatlerinde başlayan "Günün Manşeti" programı ile güncel olayları takip ederken, öğleden sonra "Kültür ve Sanat" programı ile dinleyicilere sanat dünyasının en güncel konularını sunmaktadır.

TRT Radyo 1, aynı zamanda Türk Halk Müziği, klasik Batı müziği, caz, pop ve rock gibi farklı müzik türlerine de yer vermektedir. Kanalın, farklı müzik türleri ve kültürel programları ile Türkiye'de geniş bir dinleyici kitlesine ulaştığı bilinmektedir.
TRT Radyo 1 yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
TRT Radyo 1 yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station