×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Evening Breeze Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Evening Breeze, Antalya'nın en popüler radyo kanallarından biridir. 24 saat yayın yapan radyo kanalı, Antalya ve çevresindeki bölgeleri hedefleyen bir kitleye hitap ediyor.
Kanalın programları arasında Türk pop müziği, yabancı popüler müzikler, slow şarkılar ve özel konuk röportajları yer alıyor. Hafta içi ve haftasonu özel yayınları da bulunan kanal, dinleyicilerini en yeni şarkılarla buluşturuyor.
Akşam saatlerinde ise, "Evening Breeze" adlı programı ile dinleyicileri evlerine keyifli bir müzik ziyafeti sunuyor.
Antalya'nın en güzel manzaralarından birinden yayın yapan kanal, sıcak yaz akşamlarında ve serin kış gecelerinde dinleyicilerine huzurlu ve keyifli bir müzik yolculuğu sunuyor.
Evening Breeze yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Evening Breeze yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station