×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Genç FM Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Antalya, Türkiye merkezli Genç FM, genellikle gençlerin ve genç yetişkinlerin ilgisini çeken bir radyo kanalıdır. Güncel şarkıları, popüler televizyon yapımlarının şarkılarını ve DJ'leri tarafından sunulan birbirinden eğlenceli programları dinleyicilere sunar. Kanal, Antalya bölgesi başta olmak üzere Türkiye'nin birçok bölgesinde de dinlenebilir.

Genç FM, her gün farklı programlarla dinleyicilerine ulaşır. Sabah saatlerinde yayınlanan program, güne zinde başlamak isteyenler için mükemmeldir. Öğleden sonra ise DJ'lerin karışık müziklerle sunduğu etkileşimli programlar ilgi görür. Hafta sonları ise, özellikle hareketli taşlamaların yer aldığı programları ile dinleyicilerine coşku dolu saatler yaşatır.

Genç FM ayrıca, canlı yayın konserleri ve bölgesel etkinlikleri takipçilerine duyurma konusunda da oldukça başarılıdır. Kanal, gençleri ve genç yetişkinleri bir araya getiren önemli bir buluşma noktasıdır.
Genç FM yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Genç FM yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station