×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Slow Karadeniz FM Rize Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Slow Karadeniz FM Rize, Antalya'da bulunan bir radyo kanalıdır. Karadeniz Bölgesi'nden olan bu kanal, özellikle Rize ve çevre illerde yaşayan dinleyicileri için hizmet vermektedir. Slow Karadeniz FM Rize, müzikal seçenekleri ile dinleyicilerin ruhunu okşamayı hedeflemektedir.

Kanalın programları arasında birçok farklı müzik türü bulunmaktadır. Slow müzik, Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği, Karadeniz müziği ve daha birçok tarz dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır. Program kapsamında ayrıca bölgesel haberler ve güncel olaylar da bulunmaktadır.

Slow Karadeniz FM Rize, dinleyicilerine haftanın her günü kesintisiz yayın yapmaktadır. Kanalın geniş müzik arşivi ve samimi sunucuları, dinleyicilerinin istek ve önerilerine de her zaman açıktır. Bu sayede Slow Karadeniz FM Rize, dinleyicileri tarafından sevilen bir radyo kanalıdır.
Slow Karadeniz FM Rize yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Slow Karadeniz FM Rize yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station