×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Konya FM Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Konya FM, Konya'dan yayın yapan bir radyo kanalıdır. Türkiye'nin çeşitli bölgelerine hitap eden bir yayın akışına sahiptir. Kanal genel olarak yerel haberleri, kültürel etkinlikleri ve güncel meseleleri kapsayan yayınlarıyla dinleyicilerine hizmet verir.

Konya FM, yerel müzikleri de yayınlayarak dinleyicilerine müzik keyfi sunar. Kanal, dinleyicilerine farklı zamanlarda yayınlanan programlarıyla da ilgi çeker. Popüler müzik, haberler ve yerel kültürel konular gibi konuları kapsayan programları, dinleyicilerin zevkine uygun olarak düzenlenir.

Konya FM, hafta boyunca yayınladığı programlarla dinleyicilerine her zaman kaliteli bir radyo deneyimi sunar. Radyo kanalı, özellikle Konya ve çevresinde yaşayan insanların ilgisini çeker ve birçok kişi tarafından tercih edilir.
Konya FM yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Konya FM yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station