×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo Derya Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radyo Derya, Konya merkezli bir radyo istasyonudur. Konya ve çevre bölgelerde dinleyicilere hizmet vermektedir. Büyük çoğunluğu Türkçe olan müzik programları, gün boyunca dinleyicilere eşlik etmektedir. Ayrıca haber programları, kültürel programlar ve yerel etkinliklerden bahseden programlar da mevcuttur.

Radyo Derya, haftanın her günü yayın yapmaktadır. Sabah saatlerinde programlar, günün ilk ışıklarıyla birlikte başlamaktadır. Gün içinde dinleyicilerin talepleri ve istekleri doğrultusunda değişiklik gösteren müzik listesi, herkesin zevkine hitap etmektedir.

Radyo Derya, kaliteli radyo yayıncılığı yapmak amacıyla kurulmuş bir radyo istasyonudur. Misyonu doğrultusunda dinleyicilerine keyifli ve kaliteli bir radyo deneyimi sunmayı hedeflemektedir.
Radyo Derya yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo Derya yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station