×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Menzil Radyo Canlı radyo

5.0 5.0'ten itibaren 1 Yorum(lar)
Menzil Radyo, Türkiye'nin Konya ilinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. Kendisini İslami değerlere ve maneviyata adayan kanal, dinleyicilerine zikir ve ilahilerin yanı sıra dini sohbetler sunmaktadır.
Konya dışındaki tüm Türkiye'ye yayın yapan Menzil Radyo, özellikle İlahi müziği severlerin yoğun olarak takip ettiği bir kanaldır. Haftanın her günü farklı yayın akışlarına sahip olan kanal, sabah saatlerinde dinleyicilerine Kur'an-ı Kerim Tilaveti ile başlamakta ve akşam saatlerinde ise Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'in hayatı ile ilgili sohbetleri dinleyicileriyle paylaşmaktadır. Ayrıca, kanalda Osmanlıca dersleri, Konya sadrazamları ve tasavvuf hikayeleri gibi programlar da yayınlanmaktadır. Menzil Radyo, Türkiye'nin dini temalar üzerine yoğunlaşan seçkin radyo kanallarından biridir.
Menzil Radyo yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Menzil Radyo yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station