×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

MESAJ FM Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
MESAJ FM, Bursa'da yer alan bir radyo istasyonudur. Kanal, Bursa ve çevre illerdeki dinleyicilere hitap ederek, geniş bir kitleye sesleniyor.

MESAJ FM, gün boyunca birçok farklı program sunuyor. Sabah saatlerinde güncel haberler ve müzik yayınları yer alırken, gün içerisinde pek çok farklı müzik türüne yer veriliyor. Dinleyiciler, pop, rock, Türk sanat müziği, Türk halk müziği, caz ve daha birçok farklı müzik türüyle güzel vakit geçirebilirler.

Ayrıca kanal, gün boyunca çeşitli yarışmalar, söyleşiler, konuklar ve ilginç konular da sunuyor. Mesaj FM, müzik, eğlence ve bilgiyi harmanlayarak dinleyicilerine keyifli bir radyo deneyimi sunuyor.
MESAJ FM yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
MESAJ FM yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station