×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo S Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radyo S, Türkiye'nin Bursa kentinde yer alan bir radyo kanalıdır. Bursa'nın yanı sıra, Marmara Bölgesi'nin diğer illerinde de dinlenebilir. Kanalın programları arasında müzik yayınları, haber bültenleri, güncel konulara ilişkin tartışmalar, ve özel programlar yer almaktadır.

Haftanın her günü sabah 06:00 ile gecenin son saatlerine kadar yayınları devam eden Radyo S, dinleyicilere geniş bir müzik yelpazesi sunmaktadır. Türkçe pop, slow müzik, arabesk, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, yabancı pop ve rock müzik gibi birçok türde şarkıların çalındığı kanalda, DJ'ler de haftanın belirli günlerinde özel programlar sunmaktadırlar.

Radyo S, gündemi takip eden ve dinleyicilerine güncel haberleri duyuran bir kanal olarak öne çıkmaktadır. Sağlam bir teknik alt yapıya sahip olan kanal, kaliteli yayınları ile dinleyicilerin gönlünde taht kurmuştur.
Radyo S yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo S yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station