×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo Nida Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radyo Nida, Bursa'dan yayın yapan bir radyo kanalıdır. Bölge halkına yönelik yayın yapan Radyo Nida, çeşitli programlar ile dinleyicilerinin ilgisini çekmektedir. Genellikle popüler müziklere ve yerel şarkılara yer veren kanal, Bursa'nın tarihi ve kültürel mirasını da korumakta ve bu konulara programlarında sık sık yer vermektedir. Ayrıca Radyo Nida, bölgedeki önemli olaylar hakkında da haberler sunmakta ve dinleyicilerini güncel tutmaktadır.

Radyo Nida'nın yayın akışı sabah saatlerinden akşam saatlerine kadar devam etmektedir. Sabah saatlerinde yayınlanan programlar, günlük yaşamın stresinden kurtulmak isteyen dinleyiciler için idealdir. Öğleden sonra ve akşam saatlerinde yayınlanan programlar ise daha çok eğlence, müzik ve sohbet odaklıdır. Radyo Nida'nın dinleyicileri arasında gençler ve yetişkinlerin yanı sıra, yaşlılar da yer almaktadır. Radyo Nida, Bursa ve çevre bölgelerde büyük ilgi görmekte ve bölgenin en popüler radyo kanalları arasında yer almaktadır.
Radyo Nida yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo Nida yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station