×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo Sesi Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radyo Sesi Antalya, Türkiye'nin Antalya şehrinde bulunan yerel bir radyo kanalıdır. Kanal, Antalya ve çevre bölgelerdeki dinleyicilere hitap etmektedir. Kanal, haftanın yedi günü boyunca 24 saat yayın yapmakta ve programları Türkçe dilinde sunulmaktadır.

Radyo Sesi, müzik, haberler, kültür, spor ve eğlence gibi çeşitli konulara yer veren zengin bir program yelpazesine sahiptir. Kanal, yerel sanatçıların da yer aldığı müzik programlarıyla dinleyicilerine keyifli dakikalar geçirme imkanı sunmaktadır. Haber programları ise bölgesel ve ulusal haberlerden oluşmaktadır.

Radyo Sesi Antalya, dinleyicilerine interaktif bir yayın sunarak, bölgedeki toplumsal olaylar hakkında fikirlerini paylaşma imkanı da sunmaktadır. Ayrıca kanal, Antalya ve Türkiye'deki çeşitli etkinlikleri takip ederek ilgi çekici röportajların yer aldığı programlara da yer vermektedir.
Radyo Sesi yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo Sesi yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station