×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Wrong Soul Radio Station 99.1 Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
99.1 Wrong Soul Radyo, Antalya, Türkiye'deki popüler radyo istasyonudur. Kanal, özellikle rock, metal, blues, ska ve punk gibi alternative müzik tarzlarına öncelik veriyor. İstasyon Antalya'dan yayın yapmakta ve çevre bölgelerdeki dinleyicileri de hedeflemektedir.

Hafta içi her gün, farklı program ve DJ'lerin hazırladığı özel içeriklerle dinleyicilere hizmet veren kanal, Cumartesi ve Pazar günleri de sabah saatlerinden itibaren müzik dolu bir yayın yaparak dinleyicilerinin güne enerjik bir başlangıç yapmalarına yardımcı oluyor.

Kanala telefon veya sosyal medya aracılığıyla bağlanan dinleyiciler, sevdikleri şarkıları talep edip, programlar hakkında yorumlarını ve isteklerini belirtebiliyorlar. Ayrıca kanalın web sitesi üzerinden de yayınları takip edilebiliyor.

Kısacası, Wrong Soul Radyo 99.1, Antalya ve çevresindeki alternative müzik sevenlerin en sevdiği radyo istasyonlarından biridir ve haftanın her günü farklı programlarıyla dinleyicilerine keyifli bir müzik deneyimi sunar.
Wrong Soul Radio Station 99.1 yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Wrong Soul Radio Station 99.1 yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station