×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Bayram FM Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Bayram FM, İzmir'den yayın yapan bir radyo kanalıdır. Kanal, genellikle Türkiye'nin batısındaki bölgelere odaklanır ve hem Türkçe hem de İngilizce yayın yapar.

Bayram FM, 24 saatlik bir yayın akışı sunar ve programları müzik, haberler ve eğlenceye odaklanır. Sabah kuşağı programları güncel haberler, trafik durumu ve günün önemli gelişmeleri hakkında bilgi verirken, öğle saatlerinde DJ'ler müzik ve canlı yayınlar ile dinleyicilere keyifli zaman geçirirler.

Kanalın müzik listesi Türkçe pop, rock ve hafif müzik tarzlarını kapsar ve günün farklı saatlerinde tematik şarkı listeleriyle dinleyicilerin ilgisini çeker.

Bayram FM aynı zamanda sosyal sorumluluk projeleri ve etkinlikleri de destekleyen bir radyo kanalıdır.
Bayram FM yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Bayram FM yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station