×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Kalifornien Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Doksanlar FM Canlı radyo

5.0 5.0'ten itibaren 1 Yorum(lar)
Doksanlar FM, İzmir merkezli bir radyo kanalıdır. Kendine özgü tarzı ile Türkiye'nin batısına hizmet vermektedir. Kanalın yayın akışında öne çıkan programları arasında müzik programları, canlı yayınlar, haber ve söyleşi programları yer almaktadır. Doksanlar FM, dinleyicilerine en yeni şarkıları, popüler müzikleri ve nostaljik şarkıları sunmak için çeşitli programlar düzenlemektedir.

Kanalın yayın akışında ayrıca günün haberlerine yer verilmekte ve konuklarla yapılan söyleşiler de keyifle takip edilmektedir. Doksanlar FM'in yayınları, dinleyicilerin talepleri doğrultusunda hazırlanmaktadır ve her kesime hitap edecek şekilde programlar sunulmaktadır.

Doksanlar FM, İzmir ve çevresinde bulunan şehirlerde müzikseverlerin ve haber takipçilerinin tercih ettiği bir radyo kanalıdır. Çeşitli programları ve kaliteli yayınlarıyla bölgenin en sevilen radyo kanalları arasında yer almaktadır.
Doksanlar FM yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Doksanlar FM yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station