×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

TRD 1 - Turk Radyo Dunyasi (Turkish World Radio) Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
TRD 1 - Türk Radyo Dünyası, Türkiye'nin İzmir şehrinde bulunan bir radyo kanalıdır. Kanalın amacı, Türk dünyasının kültürü, tarihi ve güncel gelişmeleri hakkında bilgi vermek ve Türk halkının ortak değerlerine odaklanmak için yayın yapmaktır.

Kanalın programları, Türk dünyasının farklı bölgelerinden gelen seslerin bir araya getirilmesiyle oluşturulmuştur. TRD 1, Türkiye başta olmak üzere Orta Asya, Balkanlar ve Kafkaslar gibi Türk coğrafyasındaki farklı bölgelere hitap ediyor. Kanalın programları arasında müzik, kültür, sanat, tarih, edebiyat ve siyaset gibi birçok konu bulunmaktadır.

TRD 1 - Türk Radyo Dünyası, haftanın her günü sabah saatlerinden itibaren yayın yapmaktadır ve dinleyicilerine geniş bir yelpazede program sunmaktadır. Kanal, Türk halkının ortak değerlerini vurgulayan ve birlikte hareket etme isteğini pekiştiren bir platform olarak hizmet vermektedir.
TRD 1 - Turk Radyo Dunyasi (Turkish World Radio) yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
TRD 1 - Turk Radyo Dunyasi (Turkish World Radio) yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station