×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

radYU Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
radYU, Türkiye'nin güzel bir kenti olan İzmir'de bulunan bir radyo kanalıdır. İzmir ve çevre bölgelerde radyo dinleyicilerine hitap etmektedir. Kanalda çeşitli programlar bulunmaktadır ve dinleyiciler için oldukça çeşitli bir program seçeneği sunmaktadır.

Kanalın programları arasında yerel haberler, müzik, spor, yaşam, kültür ve sanat gibi konular yer almaktadır. Kanalın program saatleri, her gün farklı saatlerde başlamaktadır. Program saatleri hakkında geniş bilgiye radYU'nun web sitesi ve sosyal medya hesaplarından erişebilirsiniz.

radYU, Türkiye'nin popüler radyo kanallarından biridir ve İzmir ve çevre bölgelerdeki dinleyici kitlesi tarafından sevilerek takip edilmektedir. Kanal kaliteli yayınları ve dinleyicilerine sunduğu programlarla öne çıkmaktadır.
radYU yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
radYU yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station